صندلی گیمینگ ریزر ایسکور Razer Iskur Gaming Chair
صندلی گیمینگ ریزر انکی Razer Enki Gaming Chair

صندلی ریزر ISKUR

تمام چیزی که از ارگونومی می‌خواهید

خانواده محصولات ریزر Iskur برای دستیابی شما به فرم بازی عالی در مقابل میز PC،‌ تمرکز دارد. یعنی تمام بدن شما را پوشش می‌دهد و خستگی عضلانی را به حداقل می‌رساند.


راحت ترین و قابل تنظیم ترین صندلی های بازی

وقتی تصمیم بر پیدا کردن راحت‌ترین صندلی بازی برای خود را دارید، به یک تناسب برای نیازهای شخص خود دارید. صندلی‌های ریزر با تکیه‌گاه کمری داخلی و کاملاً قابل تنظیم، تکیه‌گاه‌های 4 جهته دست و با بالشتک‌های مموری فوم که در چرم مصنوعی یا پارچه عالی پیچیده شده‌اند طیف وسیعی از انتخاب را برای گیمرها در هر شکل و اندازه‌ای دارد.

صندلی‌هایی برای بازی بدون وقفه و کار بدون خستگی

صندلی‌های بازی ریزر به شما کمک می‌کنند که حالتی ایده‌آل داشته باشید و خستگی و فشار عضلانی را که می‌تواند ناشی از ساعت‌های طولانی بازی باشد، کاهش می‌دهد. اما اگر گیمر نیستید هم صندلی‌های بازی ریزر به‌عنوان یک صندلی ارگونومیک در خانه یا محل کار نیز به خوبی عمل می‌کنند.

علم راحتی صندلی

کلید رسیدن به اوج عملکرد در بازی با جایگاه صلب شروع می‌شود. بنابراین اجازه دهید صندلی بازی Razer Iskur را تجزیه کنیم تا بفهمیم ارگونومی آن با صندلی های اداری یا بازی معمولی چه تفاوتی دارد و چرا این می تواند بازی شما را بهبود بخشد.

بیشتر بدانید>


صندلی ریزر ENKI

آسایشی ادامه دار

خانواده محصولات ریزر Enki با رویه‌ای از جنس مخمل، تراکم بهینه فوم‌ها و ساختاری که برای توزیع بهینه وزن ساخته شده است، در رقابت‌های بازی، خودش یک قهرمان است.


علم راحتی صندلی

کلید راحتی تمام روز در داده‌های آزمایشی نهفته است. بنابراین بیایید صندلی بازی Razer Enki را تجزیه کنیم تا دریابیم که چگونه توزیع وزن بهینه آن به شما کمک می‌کند تا خستگی در هنگام نشستن را کاهش دهید و چرا این موضوع در بازی طولانی اهمیت دارد.

بیشتر بدانید>

صندلی گیمینگ ریزر انکی Razer Enki Gaming Chair


صندلی های بازی ریزر. ساخته شده تا بهترین باشد.

صندلی‌های بازی ریزر با گواهینامه‌های بین‌المللی شناخته‌شده متعدد و طراحی ناشی از آزمایش‌های دقیق، نه تنها از نظر راحتی، بلکه از نظر دوام، نسبت به دیگر صندلی‌های بازی و اداری برتری دارند. صندلی‌های بازی Razer به لطف کیفیت ساخت عالی، نشیمنگاهی است که همیشه می‌توانید در هر زمانی که لازم دارید برای مدت طولانی پشت میز باشید، به آن اعتماد کنید.


سوالات متداول | صندلی ریزر

صندلی ریزر Iskur چگونه با سایر صندلی های بازی قابل مقایسه است؟

برخی صندلی‌های بازی بزرگسالان در بازار دارای بالش‌های گودی هستند اما قابل تنظیم نیستند، در حالی که Razer Iskur دارای یک سیستم پوشش گودی کمر است که کاملاً قابل تنظیم است. درنتیجه  با حالت گودی کمر شما سازگاری بیشتری خواهد داشت و خستگی عضلات را در دراز مدت کاهش دهد.


آیا می‌توان صندلی‌های ریزر را برای کاربری اداری استفاده کرد؟

اتفاق نظر رایج این است که صندلی های بازی شیک هستند و زیبایی شناسی را بر راحتی ترجیح می دهند در حالی که صندلی های اداری بیشتر برای راحتی ساخته می شوند. با این حال، صندلی های بازی Razer دارای طراحی ارگونومیک هستند تا در کنار طراحی و رنگ زیبا، راحتی بالایی را برای کاربر خود فراهم کنند. صندلی های بازی قطعاً برای نیازهای اداری و بازی شما یک انتخاب ایده آل خواهند بود.


آیا صندلی‌های بازی ریزر برای مطالعه راحت هستند؟

صندلی‌های بازی برای مطالعه روی میز مطالعه شما عالی هستند زیرا دارای تکیه گاه های دست و پشتی قابل تنظیم هستند و به شما این امکان را می دهند که هنگام استفاده از کامپیوتر، نوشتن روی میز یا خواندن کتاب، موقعیت صندلی را متناسب با آن تنظیم کنید.


چگونه صندلی بازی Razer Iskur وضعیت مناسب بازی را تضمین می کند؟

این صندلی دارای ارتفاع، پشتی و تکیه گاه دست قابل تنظیم است که وجود همه این‌ها با راحت نگه داشتن کمر شما و به حداقل رساندن فشارهای ناشی از وضعیت نامناسب، عملکرد طولانی تری را تضمین کند. همچنین این صندلی بازی با اطمینان از اینکه موقعیت دست شما برای دسترسی به ماوس و صفحه کلید ایده آل است، حداکثر پاسخگویی را در طول بازی تضمین می کند.


صندلی های بازی چه ویژگی خاصی دارند؟

صندلی‌های بازی معمولاً دارای یک پشتی بلند هستند که بلندتر از بیشتر صندلی‌های اداری است. این باعث می‌شود که شانه‌ها و گردن شما برای ساعت‌های طولانی بازی تکیه‌گاه داشته باشند. علاوه بر این، صندلی‌های بازی Razer کاملاً خم‌شونده هستند و به شما این امکان را می‌دهند که هر زمان که نیاز به استراحت دارید، راحت دراز بکشید.