دسته بازی ریزر Wolverine V2 Pro

متصل کنید. کنترل کنید. تسخیر کنید.

با Razer Wolverine V2 Pro یک دسته وایرلس با کارایی بالا که به طور رسمی توسط PlayStation مجوز دارد، از تمام قابلیت هر دو دست استفاده کنید. مجهز به فناوری وایرلس ریزر HyperSpeed و مجموعه‌ای از ویژگی‌های نسل جدید کنسول‌ها برای بازی‌های سطح بالا. زمان آن فرا رسیده که بر روی PS5 و PC مدعی باشید.

پلی استیشن

 

در رنگ‌های 

سفید | مشکی

دسته بازی ریزر مدل Wolverine V2 Pro مشکی

 

فناوری وایرلس ریزر HYPERSPEED

این دسته با ارائه یک اتصال بی سیم فوق سریع با وایرلس 2.4 گیگاهرتز از طریق دانگل USB تایپ A، عملکرد یکپارچه و بدون تاخیر را تضمین می‌کند که نیازهای بازی‌های رقابتی روی کنسول های PS5 و PC را برآورده می‌کند.

دسته بازی ریزر مدل Wolverine V2 Pro مشکی

 

دکمه‌ها با فناوری ریزر MECHA-TACTILE

با فاصله حرکت کوتاه‌تر دکمه‌ها برای فشردن عملکرد سریع‌تر دکمه‌ها و حس بهتر برای احساس هر حرکت، این دسته بازی یا کنترلر سطح جدیدی از سرعت و ثبات را به بازی شما می‌آورد.

دسته بازی ریزر مدل Wolverine V2 Pro مشکی

عمر مفید 3 میلیون تپ برای دوام بیشتر دسته، فاصله فعال‌سازی کاهش یافته 0.65 میلی‌متر که 35٪ کمتر از کنترلرهای غشایی است برای دقت و سرعت بیشتر طراحی شده است تا پتانسیل واقعی بازی شما را به نمایش بگذارد.

دسته بازی ریزر مدل Wolverine V2 Pro مشکی

 

RAZER HYPERTRIGGER

همیشه با تریگرهایی که می‌توانند از حالتی که فشار را حس می‌کند به حالت کلیک سریع که برابر با سریع‌ترین ماوس‌های گیمینگ ریزر هست تبدیل شوند برنده باشید.

دسته بازی ریزر مدل Wolverine V2 Pro مشکی

با جابه‌جایی دو قفل اسلایدر در قسمت زیرین دسته، فاصله حرکت تریگرهای اصلی را تا حد زیادی کاهش دهید. مزیتی که به شما این امکان را می‌دهد دستورات را با سرعت بیشتری اجرا کنید.

 

6 دکمه قابل شخصی‌سازی و آنالوگ‌های قابل تعویض

با 4 تریگر اضافی و 2 دکمه قابل شخصی‌سازی دسته را برای خود سفارشی کنید و با 2 کلاهک آنالوگ اضافی، دسته بازی را با سبک بازی خود منطبق کنید.

دسته بازی ریزر مدل Wolverine V2 Pro مشکی

مناسب بازی شوتر تهاجمی

SMG, SHOTGUN

اهرم کوتاه و سرعت بیشتر

 

مناسب بازی شوتر تدافعی

SNIPER

اهرم بلندتر و دقت بیشتر

 

شخصی سازی پیشرفته با اپلیکیشن

برنامه Razer Controller را دانلود کنید تا کنترلر را مطابق با سبک بازی خود شخصی‌سازی کنید. دکمه‌ها را به‌آسانی ریمپ کنید، تنظیمت نورپردازی کروما RGB و حساسیت دکمه‌ها را تنظیم کنید. قابل دانلود از اپ استور و گوگل پلی استور.

 

نورپردازی کروما RGB

 

سوالات متداول دسته بازی Wolverine V2 Pro

آیا میتوان از این دسته هم به صورت سیمی و هم وایرلس استفاده کرد؟

بله

 

فناوری ریزر HyperSpeed چیست؟

فناوری Razer HyperSpeed ​​از فناوری 2.4 گیگاهرتز ریزر با تأخیر کم استفاده می کند که در لوازم جانبی بازی بی سیم Razer وجود دارد که عملکرد بی سیم بدون تاخیر در هنگام بازی ارائه می دهد.

 

فاصله فعال‌سازی دکمه‌های Razer Mecha-Tactile Action چقدر است و مدت زمان فعال‌سازی چقدر است؟

دکمه های جلو دارای فاصله فعال سازی 0.65 میلی متری هستند که 35 درصد کمتر از کنترل کننده غشایی پلی استیشن ​​است. این منجر به یک زمان فعال سازی تقریباً 10 میلی ثانیه می شود.

 

چه زمانی باید از حالت Razer HyperTrigger استفاده کنم؟

هنگام اجرای بازی‌هایی مانند شوتر اول شخص (FPS)، حرکت قفل اسلایدر در قسمت پشتی کنترلر باعث می‌شود تا بازخورد سریع و کلیکی مشابه آنچه در ماوس‌های بازی Razer وجود دارد، ارائه شود. هنگام اجرای انواع دیگر بازی‌ها مانند مسابقه، از حالت دیگر استفاده کنید تا ماشه‌های تمام برد را برای اعمالی مانند شتاب گیری فعال کنید.

 

چگونه می توانم 4 تریگر عقب و 2 دکمه چند منظوره بالایی را ریمپ کنم؟

برنامه Razer Controller را در iOS یا Android دانلود کنید تا دکمه‌های چند منظوره را به چیدمانی که ترجیح می‌دهید تغییر دهید.

 

چگونه نورپردازی Razer Chroma RGB روی دسته را تنظیم کنم؟

برنامه Razer Controller را در iOS یا Android دانلود کنید تا دکمه‌های چند منظوره را به چیدمانی که ترجیح می‌دهید تغییر دهید.

 

چرا هیچ ویژگی لرزشی (ویبره) در این کنترلر وجود ندارد؟

دسته Razer Wolverine V2 Pro یک کنترلر متمرکز بر بازی رقابتی است. لرزش (رنج) ویژگی‌ای نیست که معمولاً در تنظیمات رقابتی مورد استفاده قرار بگیرد، زیرا می‌تواند بر دقت در بازی‌هایی که نیاز به دقیق‌تر دارند و شارژدهی تأثیر منفی بگذارد.

 

چه زمانی از کلاهک‌های آنالوگ اضافی قابل تعویض استفاده کنم؟

برای موقعیت‌هایی که به سرعت بیشتری نیاز دارید (استفاده از SMG یا شاتگان در بازی‌های FPS)، از کلاه‌های کوتاه‌تر برای کنترل سریعتر استفاده کنید. برای موقعیت هایی که به دقت بیشتری نیاز دارید (اسنایپر در بازی های FPS)، از کلاهک بلندتر ارائه شده برای دامنه حرکت و دقت بیشتر استفاده کنید.