کیبورد ریزر Huntsman Mini گزینه‌ای بهتر برای اجرای بازی

huntsman mini - کیبورد ریزر Huntsman Mini گزینه‌ای بهتر برای اجرای بازی - Uncategorized - مای ریزر

ریزر به تازگی از اولین کیبورد 60 درصدی خود با عنوان Huntsman Mini رونمایی کرده است. این کیبورد ریزر ریزر یک ابزار کارآمد برای میزها کوچک است تا کاربران همچنان بتوانند بازی‌های مورد نظر خود را در آن انجام دهند.
این محصول اولین کیبورد 60 درصد ریزر است. کیبورد 60 درصد اصطلاحی است که صفحه کلیدهای کوچک و جمع و جور اطلاق می‌شود که کاربر از طریق آن‌ها می‌تواند به 60 درصد از کارهای اصلی و روزمره را انجام دهند. کیبوردهای 60 درصد برخی از دکمه‌ها، نظیر کلیدهای شماره‌های سمت راست را ندارند و بیشتر برای تایپ یا اجرای بازی‌ها به صورت سریع طراحی شده‌اند.
این کیبورد با طراحی مینیمال خود می‌تواند یک دستگاه کارآمد برای گیمرهایی باشد که فضا کمتری برای اجرای بازی دارند و همچنان می‌خواهند بازی‌ها را با بهترین کیبورد ممکن اجرا کنند. این کیبورد در دو رنگ مشکی و سفید جیوه‌ای (mercury white) طراحی شده است و قرار است در دو مدل جداگانه آماده عرضه شود.
مدل ارزان کیبورد ریزر مدل Huntsman Mini قرار است با قیمت 119.99 دلار آماده عرضه شود و مدل بهینه شده آن با 10 دلار قیمت بیشتر آماده عرضه می‌شود که کلیدهای آن به صورت خطی کنار یکدیگر چیده شده است.
ریزر ادعا کرده که دکمه‌های این کیبورد عمر مفید بسیار بالایی دارند و بیش از 100 میلیون بار می‌توان از هر یک از آن‌ها استفاده کرد. این موضوع نشان می‌دهد که عمر مفید این کیبورد جدید ریزر بسیار بالا است و کاربران می‌توانند برای مدت زمان زیاد از آن استفاده کنند. یکی دیگر از قابلیت‌های این کیبورد دکمه‌های بی‌صدای آن است که صدای می‌تواند برای مدت زمان طولانی از آن‌ها استفاده کرد و هیچ دردسری در مورد انتشار صدای زیاد نداشت.
این کیبورد همچنین از لحاظ طراحی شباهت کامل به زبان طراحی محصولات دیگر ریزر دارد و می‌تواند با دستگاه‌های دیگر شما نیز ست شود.

دیدگاهتان را بنویسید