مدل جدید هدفون بلک شارک با قیمت 99 دلار معرفی شد

Razer BlackShark V2 Black1 - مدل جدید هدفون بلک شارک با قیمت 99 دلار معرفی شد - وبلاگ - مای ریزر

ریزر در حال آماده سازی و عرضه دو نسخه جدید از هدفون‌های سیمی بلک شارک V2 است که قرار است با قیمت‌های متفاوتی آماده فروش به کاربران شود.

بلک شارک هدفون‌های حرفه‌ای ریزر برای اجرای بازی‌های مختلف اولین بار در سال 2012 معرفی شد و حالا نسخه جدید این هدفون‌ها با قابلیت‌های بیشتر قرار است به زودی در اختیار کاربران قرار گیرد.

هدفون بلک شارک ریزر قرار است در دو مدل V2 X با قیمت 59.99 دلار و V2 با قیمت 99.99 دلار آماده عرضه می‌شوند. این هدفون‌ها مجهز به کابل دارای جک 3.5 میلی متری هستند و قرار است امکانات ویژه‌ای را برای اجرای بازی‌ها در اختیار کاربران قرار دهند.

درایورهای به کار رفته در این هدفون‌ها به گونه‌ای طراحی شده که تمامی صداهای مربوط به اجرای بازی‌ها را با فرکانس‌های مختلف در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار کاربر قرار دهند. ارائه سیستم THX برای پوشش کروی صداها باعث می‌شود تا کاربر در هر لحظه بتواند صدای منتشر شده از هر سمت سویی را در بازی یا فیلم در حال تماشا دریافت کند. این قابلیت باعث می‌شود تا صدای منتشر شده در بلک شارک جدید دقت بسیار بالاتری از سیستم سینماهای خانگی 7.1 باند داشته باشد و کاربر بتواند با دقت تمام روی بازی‌های در حال اجرا مدیریت داشته باشد.

نکته‌ی دیگر در طراحی این هدفون، پشتیبانی آن از ارتباط سیمی است که باعث می‌شود تا کمترین تأخیر ممکن در انتقال صدا رخ بدهد. بسیاری از گیمرها این موضوع را می‌دانند که بحث تأخیر یا Latency در انتشار صدا تا چه حد برای هدفون‌ها و تجهیزات صوتی مربوط به اجرای بازی‌ها مهم است. ریزر با طراحی این محصول همراه با ارتباط سیمی کمک کرده تا کاربران بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن صداهای اطراف را به بهترین شکل ممکن دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید