اکسسوری ریزر با لایسنس Halo Infinite برای ایکس باکس و پی‌سی عرضه می‌شود

halo infinite hero mobile v2 - اکسسوری ریزر با لایسنس Halo Infinite برای ایکس باکس و پی‌سی عرضه می‌شود - Uncategorized - مای ریزر

بازی Halo Infinite به تازگی آماده معرفی شده است و حالا شرکت ریزر از همکاری خود با کمپانی 343 Industries برای عرضه اکسسوری با لایسنس این بازی پرده برداشته است. اکسسوری ریزر با لایسنس این بازی برای ایکس باکس و پی‌سی عرضه می‌شود.

این مجموعه اکسسوری ریزر قرار است در سه ماهه پایانی سال 2020 میلادی به طور کامل آماده عرضه شوند. البته برخی از محصولات این مجموعه از ماه اوت 2020 آماده عرضه به بازار خواند شد.

مجموعه اکسسوری ریزر معمولاً برای کامپیوترهای گیمینگ و کنسول‌های بازی عرضه می‌شوند که ظاهری ویژه و کارایی خاصی برای اجرای بازی‌های مختلف دارند. این ابزارهای جانبی معمولاً برای بازی‌های پر درخواست طراحی می‌شوند که امکانات بهتر را برای اجرای آن‌ها در پلتفرم‌های مختلف می‌دهند.

این ابزارهای جانبی بیشتر توسط کاربران و طرفداران پروپاقرص بازی‌ها تولید می‌شوند.ریزر تا پیش از این تجربه زیادی در تولید و عرضه کیبورد، ماوس و هدفون‌های اختصاصی برای بازی‌های مختلف را داشته است و حالا این شرکت تصمیم دارد تا یکی از بازی‌های انحصاری مایکروسافت برای ایکس باکس و پی‌سی را نیز به عنوان موضوعی برای ساخت محصولات جدید خود در نظر بگیرد.

ریزر تا پیش از این با شرکت‌هایی نظیر فیلیپس نیز برای ساخت ابزارهای روشنایی و بهینه سازی اتاق گیمرها همکاری کرده بود که با استقبال بسیاری از کاربران همراه شده بود. این اکسسوری ها می‌توانند برای طراحی و ساخت اتاق‌های گیمینگ و بهبود ظاهر ست کاربران به کار گرفته شوند.

بازی Halo Infinite به تازگی و مشخصاً در جریان کنفرانس جولای مایکروسافت برای کنسول ایکس باکس سری ایکس رونمایی شده است و قرار است در ماه‌های پایانی سال 2020 میلادی آماده عرضه به عموم کاربران شود. پس از عرضه این بازی، کاربران می‌توانند اکسسوری ریزر این بازی را نیز در کنار خود آن خریداری و روی کنسول و کامپیوترهای شخصی خود آن را اجرا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید